فرم ارسال اطلاعات گارانتی

1. گارانتی تایر سواری

2. گارانتی تایر باری

چرا تایر پرایمول می تواند یک انتخاب مناسب باشد؟

تایرهای پرایم‌ول تمامی پیش‌زمینه‌ها و ویژگی‌هایی را که رانندگان خواستارند ترکیب کرده، ایمنی، تنوع، و عملکرد کیفی درجه‌یک را فراهم می‌آورد.

تمرکز ما بر آرامش ذهن شماست

در یک‌یک واحدهای صنعتیِ پرایم‌ول ، کمپانی پرایم‌ول بالاترین استانداردها را برای فرآیند کنترل کیفیت در نظر گرفته است.
یک سیستم کنترل کیفیت موشکافانه و درنظرگرفتنِ مقتضیات کیفی و ایمنی لحظه‌افزون در حفظ سلامتی و آرامش خاطر شما برای ما از ضرورت بالایی برخوردار است.

 

ما تحقیق می‌کنیم تا شما نکنید

تایرهای پرایم‌ول در تمامی کشورهای جهان به فروش می‌رسند، و برخوردار از اطمینان دایره‌ی گسترده‌ای از اشخاص متنوع هستند، از خانواده‌های معمولی گرفته تا رانندگان کامیون و قطعه‌بازها. به واسطه‌ی عملکرد عالی و شبکه‌ای گسترده‌ای از فروشندگان در تمامی قاره‌ها، برند ما در زمینه‌ی کیفیت، عملکرد، و ایمنی به شهرتی که سزاوار آن است رسیده است.
 

جلب اطمینان رانندگان سراسر جهان

تایرهای پرایم‌ول در تمامی کشورهای جهان به فروش می‌رسند، و برخوردار از اطمینان دایره‌ی گسترده‌ای از اشخاص متنوع هستند، از خانواده‌های معمولی گرفته تا رانندگان کامیون و قطعه‌بازها.به واسطه‌ی عملکرد عالی و شبکه‌ای گسترده‌ای از فروشندگان در تمامی قاره‌ها، برند ما در زمینه‌ی کیفیت، عملکرد، و ایمنی به شهرتی که سزاوار آن است رسیده است.

 

شهرتی که به ذهن شما آرامش می‌بخشد

سازمانِ پرایم‌ول توسط معتبرترین شرکت‌های سراسر جهان و برخی از بزرگترین نامهای صنعت خودروسازی به رسمیّت شناخته شده است، که از این حیث می‌توان به کسب چندین جایزه‌ی top supplier از سوی General Motors اشاره کرد.
 

ما به چیزی فراتر از تنها تولید تایر می‌اندیشیم

پرایم‌ول دارای رانه‌ای زیست‌محیطی و انسانی است که به تمامی حوزه‌های فعالیت آن سرایت می‌کند. کمپانی ما متمرکز بر حوزه‌های بسیاری است تا به واسطه‌ی آنها مردم را در زمینه‌ی رانندگی و نگهداری تایر آموزش داده، مصرف سوخت و انرژی و آلودگی را بکاهد، و در عین حال منابعی مالی برای بهتر ساختن جهان فراهم ‌کند. برای آشنایی بیشتر با پرایم‌ول و تلاش‌های ما در زمینه‌ی حفظ محیط زیست به صفحه‌ی About Us مراجعه بفرمایید.
 

محتویات این بلوک خالی می باشد

رانندگی مطمئن

1. گارانتی تایر سواری

2. گارانتی تایر باری

1. چه زمانی و چرا باید تایر عوض شود؟

2. چه گونه از خریداری تایرهای ایمن و مطمئن اطمینان حاصل کنم؟

3. تعریف حرکتِ وضعی تایر چیست و چه طور بر رانندگی تاثیرگذار است؟

4. در صورت احساس لرزش چه باید کرد؟

5. در صورتی که خودرو به چپ یا راست کشیده شود چه باید کرد؟

6. دلایل سایش غیریکنواخت تایر چه می‌تواند باشد و چه پیشنهادی ارائه می‌کنید؟

7. برای بهبود دوام تایرها چه راه‌هایی را پیشنهاد می‌کنید؟

8. آیا می‌توانم تایرهای حاضر خود را با تایرهای کارکرده تعویض کنم؟

9. چه طور می‌توانم شخصاً تایرهای خود را بر رینگ خودروی خود نصب کنم؟

10. تایرهای زمستانه چه منفعتی در بر دارند؟ آیا به آنها نیازی دارم؟ 

دانلود نرم افزار

دانلود برای iPhone

دانلود برای iPad معرفی

   

    تا چندی پیش، فقدان مصالح و روشهای نوین در طراحی و اجرای فضاهای بهداشتی عمومی و تخصصی در کشور احساس می شد. طی سالیان اخیر، با ورود مصالح جدید به کشور تحولاتی در این عرصه صورت گرفت و شرکت کابین گستر به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه اجرای مبلمان فضاهای بهداشتی، فعالیت خود را آغاز نمود. اکنون ما آماده ایم تا با استفاده از متریال روز دنیا (HPL) و  بهره گیری  از تجربه 9 ساله اجرای بیش از 400 پروژه بزرگ و کوچک عمومی، اداری، تجاری، صنعتی، دارویی، بیمارستانی، آزمایشگاهی، آموزشی، فرهنگی، ورزشی، تفریحی، مسکونی و اقامتی، این نیاز جامعه ساختمانی کشور را بیش از پیش برآورده سازیم.

 

لطفاً برای پیدا کردن نزدیک ترین پروژه (از نظر کاربری، حجم کار و مسافت) به منوی پروژه ها مراجعه فرمایید.